ACSUG: Informe de seguimento



Horario da Biblioteca


Plan de autoprotección





PROGRAMACIÓN
  • OBRADOIROS, MOSTRAS E CLASES ABERTAS
  • Mostras. Como resultado do traballo diario na aula, en moitas materias xéranse materiais escénicos que son susceptibles de se exhibiren en público. As Clases abertas son procesos, procedementos ou modos de facer que se ofrecen á visión allea polo seu interese específico.

    Durante dúas semanas, exhibiranse espectáculos de diferentes formatos, exposicións e exercicios de aula. A totalidade do alumnado, tanto de dirección escénica como de dramaturxia, escenografía e interpretación, participa nas múltiples propostas presentadas.

    Co apoio nas traducións ao galego do Departamento de Dinamización Lingüística da ESAD de Galicia

  • CURSO 2016/2017 (2º cuadrimestre)
  • Do 08/05/2017 ao 26/05/2017
  • Materias optativas e clases abertas


    LUNS

    MARTES

    MÉRCORES

    XOVES

    VENRES

    8

     

    16:00-17:00

    Sistemas interpretación II

    -3ºA-

    (Pedra Seixa)

     

    9

     

    17:00-19:00

    Canto II

    2ºA+B

    (Pedra Seixa)

     

    10

     

    18:00-19:00

    Canto Coral II

    3ºA+B

     (Pedra Seixa)

     

     

    19:00-19:30

    Danza II

    -1ºA+B-

    (Pedra Seixa)

     

     

    19:30-20:00

    Iniciación á coreografía

    -3ºA+B-

    (Pedra Seixa)

     

     

     

    11

     

     

    12

     

     

     

     

     


    1ª Semana


    LUNS

    MARTES

    MÉRCORES

    XOVES

    VENRES

    15

     

    12:00-13:30

    Interp II

    1ºA

    (P3)

     

     

    16

     

    11:30-13:00

    Interp.II

    1ºB

    (P3)

     

    13:30-15:00

    Interp.IV

    2ºA

    (P4)

    17

     

     

     

     

     

    18

     

     

     

     

     

     

    13:00-14:00

    Expresión Corporal II

    2ºB

    (P6)

    19

     

     

     

     

     

     

    12:00-15:00

    Interp.IV

    2ºB

    (P3)

     

     

    17:00-18:00

    Interp.VI

    3ºB

    (P4)

     

    19:00-20:00

    Interp.VI

    3ºB

    (P4)

     

     

    16:00-17:00

    Expresión Corporal II

    2ºA

    (P6)

     

    17:00-18:00

    Interp.VI

    3ºB

    (P4)

     

    19:00-20:45

    Práct.Interp.VI

    3ºA

    (Pedra Seixa)

     

     

    16:30-17:45

    Práct.Interp.VI

    3ºA

    (Pedra Seixa)

     

    19:00-20:30

    Práct.Interp.VI

    3ºA

    (Pedra Seixa)

     

    19:30-20:30

    Práct.Interp.VI

    3ºX

    (P4)

     

     

    17:30-18:30

    Práct.Interp.VI

    3ºX

    (P4)

     

    19:30-20:30

    Práct.Interp.VI

    3ºX

    (P4)

     

     

     

     



    2ª Semana

    LUNS

    MARTES

    MÉRCORES

    XOVES

    VENRES

    22

     

    10:00-12:00

    Ling.Musical II

    Música e canto II

    -1ºA+B-

    -1ºDir/Dram-

    (P8)

     

    23

     

    10:00-15:00

    Escrita dram.II

    1ºDir/Dram

    (Varios espazos)

     

     

     

     

     

    24

     

    12:00-14:00

    Práct.escenificación

    2ºDir/Dram

    (P3-P4-P5)

     

     

     

     

    25

     

     

     

     

     

     

    26

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    16:00-16:30

    Práct.escenificación

    2ºDir/Dram

    (P4)

     

     

    17:00-18:00

    Dramaturxia IV

    3ºDram

    (P3)

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    19:00-20:00

    Práct.Dirección II

    Obradoiro I escenografía

    Iluminación IV

    (Pedra Seixa)

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    17:00-18:00

    Práct.Dirección II

    Obradoiro I escenografía

    Iluminación IV

    (Pedra Seixa)

     



FACEBOOK TWITTER IVOOX PINTEREST LINKEDIN FLICKR CONTACTO
  • Escenografía

    Programacións docentes

  • Dirección escénica e dramaturxia

    Programacións docentes

  • Interpretación

    Programacións docentes

  • ERASMUS+