ACSUG: Informe de seguimento



Horario da Biblioteca


Plan de autoprotección





PROFESORADO | Titorías
  •  
  •  
  • CURSO 2017/2018

    Abizanda Losada, Carmen
    1C · Luns 16:00-21:00
    2C · Luns 15:00-20:00

    Álvarez Villalaín, Damián Francisco
    1C · Xoves 16:00-19:00
    2C · Luns e Mércores 16:00-17:00

    Becerra Arrojo, Afonso
    1C · Xoves 16:00-20:00
    2C · Mércores 16:00-21:00

    Calvo García, Pablo
    1C · Xoves 16:00-21:00
    2C · Xoves 15:00-20:00

    Castiñeira Blanco, Xavier
    1C · Luns 15:00-18:00
    2C · Venres 17:00-19:00

    Codesido Breijo, Óscar
    1C · Luns 16:00-19:00 e Mércores 16:00-18:00
    2C · Luns 16:00-19:00 e Mércores 16:00-18:00

    Contreras Orero, Francisco Damián
    1C · Luns 16:00-19:00
    2C · Luns 16:00-19:00

    Corral Alonso, Alicia
    1C · Xoves 16:00-19:00
    2C · Martes 16:00-19:00

    Crespo Méndez, María
    1C · Luns 16:00-21:00
    2C · Mércores 16:00-21:00

    Domínguez Dapena, Cristina
    1C · Mércores 17:00-20:00
    2C · Mércores 17:00-19:00

    Fernández Fernández, Ana María
    1C · Luns 16:00-19:00
    2C · Luns 16:00-19:00

    Fernández Pérez, Mariana
    1C · Luns 16:00-21:00
    2C · Luns 16:00-21:00

    Gayoso Diz, Ángeles
    1C · Luns 16:00-21:00
    2C · Luns 16:00-21:00

    Gómez Rubio, Antonia Zaida
    1C · Mércores 16:00-12:00
    2C · Luns 16:00-21:00

    González Salgado, Daniel
    1C · Mércores 15:00-17:00 e Venres 11:30-15:00
    2C · Luns 15:00-18:00 e Mércores 15:00-17:00

    Groba Lorenzo, Mónica
    1C · Martes 15:00-16:00 , Mércores 15:00-18:00 e Xoves 15:00-16:00
    2C · Martes 15:00-16:00 , Mércores 15:00-18:00 e Xoves 15:00-16:00

    Labella Rivas, Carmen
    1C · Xoves 16:00-21:00
    2C · Xoves 16:00-21:00

    Llera Rodríguez, Fernando
    1C · Luns 16:00-21:00
    2C · Luns 16:00-21:00

    López Silva, Inmaculada
    1C · Martes 18:00-20:00 e Xoves de 15:00-17:00
    2C · Martes 18:00-20:00 e Xoves de 18:00 a 20:00

    Lucena-Muñoz, Eufrasio
    1C · Xoves 16:00-21:00
    2C · Luns 16:00-18:00 e Venres de 16:00-18:00

    Magaña Rodríguez, Olga
    1C · Luns 16:00-19:00 e Mércores de 16:00 a 18:00
    2C · Luns 16:00-21:00

    Míguez Escudero, Laura
    1C · Luns 15:00-20:00
    2C · Mércores 15:00-20:00

    Montemayor Suárez, Alejandra
    1C · Mércores 16:00-21:00
    2C · Mércores 16:00-21:00

    Montero Gullón, Nuria
    1C · Mércores 16:00-20:00
    2C · Luns 16:00-21:00

    Morales Ramón, Ermel
    1C · Luns 15:00-17:00, Mércores 15:00-17:00 e Xoves 15:00-16:00
    2C · Luns 15:00-17:00, Mércones 15:00-16:00 e Xoves 15:00-17:00

    Moreira Fontán, Irene
    1C · Venres 15:00-18:00
    2C · Luns 14:00-17:00 e Venres 13:00-15:00

    Mortol Moreno, David
    1C · Venres 16:30-19:30
    2C · Luns 16:30-19:30

    Pascual Rodríguez, Roberto
    1C · Xoves 16:00-19:00
    2C · Xoves 16:00-19:00

    Pérez de Oliveira, Almudena
    1C · Venres 15:00-20:00
    2C · Xoves 15:00-20:00

    Pinilla Trujillo, Carlos
    1C · Luns 16:00-19:00
    2C · Xoves 16:00-21:00

    Prego Cabeza, Santiago
    1C · Luns 15:00-20:00
    2C · Luns 15:00-20:00

    Ramos Calvelo, Mª Jesús
    1C · Xoves 15:00-20:00
    2C · Martes 15:00-18:00

    Rodríguez Fernández, Alfonso
    1C · Luns 16:00-21:00
    2C · Luns 16:00-21:00

    Romero Rodríguez, Mª Carmen
    1C · Luns 15:00-17:00 / Venres 15:00-18:00
    2C · Luns 15:00-17:00 / Venres 15:00-18:00

    Rubio Galletero, Laura
    1C · Luns 15:00-20:00
    2C · Luns 15:00-19:00

    Sarmiento Rivas, María
    1C · Mércores 15:00-20:00
    2C · Mércores 15:00-20:00

    Solveira Díaz, Ricardo
    1C · Xoves 16:00-21:00
    2C · Venres 16:00-21:00

    Vieites García, Manuel
    1C · Xoves 18:00-21:00
    2C · Xoves 17:00-19:00
FACEBOOK TWITTER IVOOX PINTEREST LINKEDIN FLICKR CONTACTO
  • Escenografía

    Programacións docentes

  • Dirección escénica e dramaturxia

    Programacións docentes

  • Interpretación

    Programacións docentes

  • ERASMUS+